RadioLibertyFM

...:::RadioLibertyFM:::...Un Radio pt toate gusturile!!!

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze

In jos 
AutorMesaj
Ciupanezu
Admin

Data de înscriere : 10/01/2008
Varsta : 28

MesajSubiect: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Sam Ian 12, 2008 12:48 am

Echipa RadioLibertyFM cauta Dj shi Dj`itze cu experientza.Dak ai mai emis pe net shi crezi k poti face parte din echipa noastra merita sa iti incerci norocul.Lasa aici un post cu Numele ,Orasul in care locuiesti , Varsta ,Si id`ul la care te putem contacta !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://radioliberty.forumhit.ro
Duca

Data de înscriere : 19/01/2008
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Sam Ian 19, 2008 3:53 pm

sparg eu gheatza ... pei .. sunt duca am 17 ani stau prin brasov si casuta mea yo_duca@yahoo.com
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
LuciBoss

Data de înscriere : 12/01/2008

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Lun Ian 28, 2008 7:47 pm

Duca Trebuie sa ai si niste experientza ptr postul de dj si o dictie catd e cat buna daca crezi ca te descuric dai add la id blondu191987@yahoo.com si vormib Very Happy
Sus In jos
razvan3l

Data de înscriere : 30/01/2008

MesajSubiect: sall   Joi Ian 31, 2008 12:00 am

maI este valabila chestia cu DJ ?? dak da ....am 17 ani jumate sunt din giurgiu ...ID de contract razvan_seducatorul
Sus In jos
Ciupanezu
Admin

Data de înscriere : 10/01/2008
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Joi Ian 31, 2008 1:35 pm

O sa fii contactat in cel mai scurt timp razvan!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://radioliberty.forumhit.ro
razvan3l

Data de înscriere : 30/01/2008

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Dum Feb 03, 2008 11:09 am

cam peste cat timp am sa fiu contactat ??
Sus In jos
al3nutz

Data de înscriere : 06/02/2008

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Mier Feb 06, 2008 11:48 am

dak mai este valabila cautare de DJ .....e bn atunci.....
alin 17 ani falticeni......id: al3nutz91_flt
Sus In jos
vivienn

Data de înscriere : 29/02/2008

MesajSubiect: valabil?   Vin Feb 29, 2008 11:53 am

salutare, nu stiu cat de valabil e anuntul dar merita incercat Very Happy eu am lucrat 4 ani la un post de radio "Live, on air" si din puctul meu de vedere nu as avea nici o preoblema cu dictia sau tracul Smile dana_daba@yahoo.com e id-ul meu. multumesc!
Sus In jos
LuciBoss

MesajSubiect: Sal Dana   Joi Mar 06, 2008 9:38 am

Am incercat sa dam add pe tine dar nu ai dat accept Ne parer rau Cauti altdata cand cautam iar dj locul sa ocupat
Sus In jos
Dj Levy

Data de înscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Sam Mar 29, 2008 10:02 pm

Am mai fost Dj pe alte posturi mai mici , nu cum e RADIOLIBERTYFM! M.LevenT ,Spania/Castellon/Onda , 16 YM -> ml_cadavru@yahoo.es afro
Sus In jos
Dj Levy

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Lun Mar 31, 2008 4:07 pm

Hello raspunde cineva ? Very Happy
Sus In jos
Dj Levy

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Joi Apr 03, 2008 6:55 pm

Parasit rau forumu`l nu credeti ?..macar ziceti si voi "Nu mai avem nevoie de Dj" sau "nu te vrem" Neutral sa nu stau aici in suspans
Sus In jos
dj_andreo

Data de înscriere : 09/04/2008

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   Mier Apr 09, 2008 8:12 pm

Salut, sunt dj de club, am emis la radio pe internet timp de vreo 3 luni, insa am facut-o intens(aproape zi de zi)... am experienta sa lucrez cu SAM, Virtual Dj, Club Dj Pro. Radio4U se numeste acel post de radio la care am emis sub pseudonimul de dj_andreo. ma puteti contacta la e-mail dj_andreo@yahoo.com. Multumesc pe tru atentia acordata Smile
Sus In jos
LuciBoss

MesajSubiect: Dj Levy   Mier Apr 16, 2008 9:00 am

Dj Levy
Din pacate toate posturile sunt ocupate orcum ai id meu si cand se va elibera un post vei fi contactat multumim!!!
Sus In jos
Envy Deejay

Data de înscriere : 05/10/2010

MesajSubiect: Caut post de DJ   Mar Oct 05, 2010 8:25 pm

Salut, caut post de DJ, sunt absolvent al Scolii de DJ, DJ Superstar, am mai mixat ca guest la Radio Deea, si am lucrat ca DJ intr-un pub, numit Equinoxe Caffe.
Astept sa ma contactati. Tnx Id-ul meu: envydeejay@yahoo.com
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze   

Sus In jos

RadioLibertyFM Cauta Dj shi Dj`itze
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RadioLibertyFM :: RadioLibertyFM :: Vreau sa fiu Dj-
Mergi direct la: